Toke ne shitje Prane Teg-ut

  • €840,000
TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
Për Shitje

Toke ne shitje Prane Teg-ut

TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
  • €840,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 10500
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38010
  • ID Prones

Përshkrim

Toke ne shitje me siperfaqe 10500 m2.

Toka ndodhet prane Rruges Kryesore , ne nje terren mjaft te favorshem per ndertime kompleksi , restoranti apo edhe per ndonje Kompleks Vilash.

Toka ka nje vile te ndertuar ne brendesi te siperfaqes se saj , por vila nuk e ka nxjerre akoma legalizimin.

Toka ka dokumentacion te rregullt hipotekor .

Mundesi shume e mire investimi duke pare zonen afersine me Tegun , Autostraden , Ajrin e Paster , qetesine dhe relaxin qe te ofron zona.

Per me shume na kontaktoni  ne numrin tone

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva