APARTAMENT 3+1+2 ME QERA, TOUCH OF SUN.

 • €1,600
TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 3+1+2 ME QERA, TOUCH OF SUN.

TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
 • €1,600

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 175
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45979
 • ID Prones

Përshkrim

Ne rezidencen Touch of Sun, nje nga rezidencat me luksoze per banim me pishine, palester, kopshte te gjelberuara shesim super apartament ose jepet me qira

Apartamenti organizohet ne 3+1 me 2 tualete, siperfaqe 185 m2 dhe siperfaqe verande 80 m2. Apartamenti ka investim shume te mire, i arreduar deri ne detaje.

Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

Cmimi i apartamentit 1600 euro neto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo