APARTAMENT 2+1 ME QERA, PAZARI I RI.

 • €245/muaj
Pazari i Ri, Sheshi Avni Rustemi, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, PAZARI I RI.

Pazari i Ri, Sheshi Avni Rustemi, Sheshi Skënderbej, Tiranë
 • €245/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 85
 • Sipërfaqe ㎡
 • P26726
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1, prane Pazarit te ri ne rrugen Qemal Stafa.

Apartamenti ka siperfaqe 85 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 jo te fundit te nje pallati ekzistues.

Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, tualet.

Jepet bosh, vetem me kundrabufe dhe soben e gatimit.

Cmimi ehste 30000 leke ne muaj.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo