SUPER APARTAMENT 2+1 ME QERA, RRUGA E KOSOVAREVE.

 • €1,200/Muaj
Rruga e Kosovarëve, Tiranë
Për Qira Tërhequr

SUPER APARTAMENT 2+1 ME QERA, RRUGA E KOSOVAREVE.

Rruga e Kosovarëve, Tiranë
 • €1,200/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 91
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2023
 • Viti Ndërtimit
 • P43615
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera per here te pare super apartament 2+1 tek rruga e Kosovareve.

Apartamenti ka siperfaqe 91 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 1200 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo