-Property Invest-

TË GJITHA PRONAT

Për Shitje

Shitet Vile ne Xhamllik

Vile per shitje prane shkolles Hasan Prishine tek rruga Marie Logoreci. Vila organizohet ne tre kate, ku: Kati perdhe…

Dhoma
2
Tualete
2
Sipërfaqja
167
Për Shitje

240,000€

Property Invest Albania

Gjetja e pronës së duhur në Shqiperi është e lehtë falë agjencisë sonë. Nëse jeni duke kërkuar për një pronë ose shtëpi për shitje në Shqiperi, ju jeni në vendin e duhur. Shitja dhe blerja e një shtëpie sigurisht që nuk është e lehtë, në mesin e agjencive të pasurive të patundshme në Tirane studio e filialeve tona qëndron për profesionalizmin dhe kompetencën e saj. Këtu mund të gjeni dhe përfitoni nga vlerësimet në kohë dhe të sakta të pasurive të patundshme, si dhe çertifikatat e energjisë dhe shumë më tepër.

Loading...