-Property Invest-

TË GJITHA PRONAT

Për Shitje

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE NE ASTIR

Shitet apartament 2+1+2 ne Astir prane Wellit. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje dhe ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, dy…

Dhoma
2
Tualete
2
Sipërfaqja
89
Për Shitje

90,000€

Për Shitje

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, GARDA.

Shesim apartament 2+1 prane Gardes. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati ekzistues, pa…

Dhoma
2
Tualete
1
Sipërfaqja
82
Për Shitje

135,000€

Për Qira

VILE ME QERA, KODRA E DIELLIT.

Japim me qera super vile tek rezidenca Kodra e Diellit. Vila ka siperfaqe ndertimi 340m2. Vila eshte e organizuar…

Dhoma
3
Tualete
3
Sipërfaqja
340
Për Qira

2,500€

Për Qira

APARTAMENT 3+1 ME QERA, BLLOKU.

Japim me qera apartament 3+1, ne bllok, rruga Sami Frasheri. Apartamenti ka siperfaqe 110 m2 dhe ndodhet ne katin…

Dhoma
3
Tualete
1
Sipërfaqja
110
Për Qira

570€

Property Invest Albania

Gjetja e pronës së duhur në Shqiperi është e lehtë falë agjencisë sonë. Nëse jeni duke kërkuar për një pronë ose shtëpi për shitje në Shqiperi, ju jeni në vendin e duhur. Shitja dhe blerja e një shtëpie sigurisht që nuk është e lehtë, në mesin e agjencive të pasurive të patundshme në Tirane studio e filialeve tona qëndron për profesionalizmin dhe kompetencën e saj. Këtu mund të gjeni dhe përfitoni nga vlerësimet në kohë dhe të sakta të pasurive të patundshme, si dhe çertifikatat e energjisë dhe shumë më tepër.

Loading...