-Property Invest-

TË GJITHA PRONAT

Për Qira

3 GARSONIERE ME QERA, QENDER.

Japim me qera 3 garsoniere, ne qender tek rruga Kajo Karafili. Garsonieret jane ne gjende shume te mire. Ideale…

Dhoma
3
Tualete
3
Sipërfaqja
105
Për Qira, Tërhequr

2,100€

Property Invest Albania

Gjetja e pronës së duhur në Shqiperi është e lehtë falë agjencisë sonë. Nëse jeni duke kërkuar për një pronë ose shtëpi për shitje në Shqiperi, ju jeni në vendin e duhur. Shitja dhe blerja e një shtëpie sigurisht që nuk është e lehtë, në mesin e agjencive të pasurive të patundshme në Tirane studio e filialeve tona qëndron për profesionalizmin dhe kompetencën e saj. Këtu mund të gjeni dhe përfitoni nga vlerësimet në kohë dhe të sakta të pasurive të patundshme, si dhe çertifikatat e energjisë dhe shumë më tepër.

Loading...