AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA, LAPRAKE RR. KRYESORE.

  • €1,500/muaj
Laprakë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA, LAPRAKE RR. KRYESORE.

Laprakë, Tiranë
  • €1,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 160
  • Sipërfaqe ㎡
  • P26225
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient biznesi me qira duplex, Laprake rruge kryesore.

Ambienti eshte i organizuar ne 2 ambiente nga 80 m2 secila te lidhura me shkalle te brendshme.

Kati 0 dhe kati 1.

Pamje nga rruga kryesore.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo