AMBIENT PER ZYRA ME QERA, RAINBOW CENTER.

  • €3,000/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Tërhequr

AMBIENT PER ZYRA ME QERA, RAINBOW CENTER.

Ish Blloku, Tiranë
  • €3,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 100
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40767
  • ID Prones

Përshkrim

Japim super ambient me qera, tek Rainbow Center ne Bllok.

Ambienti ka siperfaqe 100 m2 dhe eshte openspace.

Ndodhet ne katin e 4 te godines, e cila eshte nje nder me te rejat dhe me prestigjiozet ne vend.

Cmimi eshte 30euro/m2 bruto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo