APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, SELITE.

 • €600/Muaj
Selitë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, SELITE.

Selitë, Tiranë
 • €600/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P44015
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super apartament 2+1+2 prane Kodres se diellit.

Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 banim.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Post parkimi me cmim eksra.

Cmimi eshte 600 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo