Jepet apartament 2+1+2 me qera tek Liqeni i Thate

 • €700
Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 2+1+2 me qera tek Liqeni i Thate

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €700

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 105 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37540
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 2+1+2 me qera tek Liqeni i Thate, Rruga Peti.
Apartamenti ka siperfaqe 105 m2.
Totalisht i investuar deri ne detaje dhe jepet i mobiluar.
Ndodhet ne katin e 5 ne pallat me ashensor.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.
Apartamenti jepet dhe me post parkimi me cmim extra.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo