Shitet Vile 2-kateshe ne Laprake

 • €250,000
Laprakë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Vile 2-kateshe ne Laprake

Laprakë, Tiranë
 • €250,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 205.5 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P32714
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Vile 2-kateshe ne Laprake, Rruga Iliria.
Vila ka siperfaqe trualli 205.5 m2, oborr 100 m2.
Kati i pare organziohet ne dhome gjumi, ambient gatimi me vete, dyqan dhe tualet.
Kati i dyte organizohet ne 2 dhoma gjumi , verande, sallon ndenje, dhe 2 depo.
Shitet totalisht e mobiluar.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Cmimi eshte i diskutueshem.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj