APARTAMENT 3+1 NE SHITJE, ISH-BLLOKU.

 • €304,000
Ish Blloku, Libri Universitar, Sheshi Willson, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE, ISH-BLLOKU.

Ish Blloku, Libri Universitar, Sheshi Willson, Tiranë
 • €304,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 160
 • Sipërfaqe ㎡
 • P29575
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 3+1+2 tualete, ne rrugen Perlat Rexhepi ne Bllok.

Apartamenti ka siperfaqe 160 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar.

Eshte i organizuar ne korridoin i cili ben shperndarjen ne 3 dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Shitet bosh.

Cmimi eshte 1900 euro/m2.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo