Shitet super ambient biznesi, Astir.

  • €700,000
Astir, Tiranë
Për Shitje

Shitet super ambient biznesi, Astir.

Astir, Tiranë
  • €700,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Tualete
  • 438
  • Sipërfaqe ㎡
  • P41401
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet super ambient biznesi, Astir.

Ambienti disponon siperfaqe totale 438 m2 dhe siperfaqe neto 400 m2.

Organizohet ne tre ambiente  me lartesi te konsiderueshme, te cilat mund te vihen ne perdorim per  aktivitete te ndryshme, disponon dhe tre tualete.

Ndodhet ne katin e dyte buze rruges kryesore me fasade xhami, mundesi shume te mira reklamimi.

Ofron mundesi shume te mira investimi per zyra, kilinika, laboratore etj.

Cmimi i shitjes 1600e/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo