Vile ne shitje ne rezidencen Long Hill!

 • €750,000
 • €3,000/muaj
Long Hill, Rolling Hills Residenc, Tiranë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

Vile ne shitje ne rezidencen Long Hill!

Long Hill, Rolling Hills Residenc, Tiranë
 • €750,000
 • €3,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 790
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P30457
 • ID Prones

Përshkrim

Ne nje nga rezidencat me luksoze prane Tegu shesim super vile.

Vila organizohet ne 2 kate me siperfaqe ndertimi 250 m2, ne katin e pare ndodhet ambieni i ndenjes, ambienit i gatimit, nje tualet dhe veranda. Ne katin perdhe ku ndodeht kopshti i gjelberuar, jane dy dhoma gjumi me garderobe dhe 2 tualete. Siperfaqe parcele e viles eshte 790 m2

Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Vila ofrohet dhe me qira me cmimin 3000Euro/muaj neto.

Per me teper ju ftojme ne nje vizte ne prone.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj