APARTAMENT 2+1 ME QERA, HOXHA TAHSIM.

 • €850
Pazari i Ri, Tiranë
Për Qira

APARTAMENT 2+1 ME QERA, HOXHA TAHSIM.

Pazari i Ri, Tiranë
 • €850

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 120
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46547
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super apartament tek rruga Hoxha Tahsim, 5 minuta larg nga Pazari i ri.

Apartamenti ka siperfaqe 120 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje, kuzhine e vecante, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe ballkon.

Cmimi eshte 850 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo