LOKAL DHE DYQAN NE SHITJE, DON BOSKO

  • €105,000
Don Bosko, Tiranë
Për Shitje

LOKAL DHE DYQAN NE SHITJE, DON BOSKO

Don Bosko, Tiranë
  • €105,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 87
  • Sipërfaqe ㎡
  • P41054
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim lokal dhe dyqan ne Don Bosko, prane shkolles Qazim Turdiu.

Lokali ka siperfaqe 55m2 dhe dyqani 32 m2, mundesi per t’u bashkuar.

Ndodhen ne katin 0 te nje pallati te ri.

Cmimi eshte 1200 euro/m2.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo