APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE, SECRET GARDEN.

 • €380,000
TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE, SECRET GARDEN.

TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
 • €380,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 140
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43948
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 3+1+2 ne shitje, ne rezidencen Secret Garden, prane Teg.

Apartamenti ka siperfaqe 140m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te pallatit.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Cmimi eshte 380000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo