Shitet super vile ne Rezidencen Rolling Hills 2, prane TEG!

 • €1,500,000
Rolling Hills Residenc, Tiranë
Për Shitje

Shitet super vile ne Rezidencen Rolling Hills 2, prane TEG!

Rolling Hills Residenc, Tiranë
 • €1,500,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 6
 • Tualete
 • 391
 • Sipërfaqe ㎡
 • 520
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45785
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super vile ne Rezidencen Rolling Hills 2, prane TEG!

Rezidenca ofron kompleks vilash me stik unik dhe te dizenjuara mearkitekture qe nderthuret paqesisht me naturen.

Vendodhja mes gjelberimit dhe larg zhurmave ju siguron nje jetese te qete dhe te shendetshme.

Vila qe disponojme eshte e organizuar ne 3 kate.

Disponon siperfaqe ndertimi 319.1 m2, siperfaqe verande 23.5 m2 dhe siperfaqe parcele 520 m2.

Kati -1 disponon siperfaqe 85 m2.

Organizohet ne korridor + shkalle, lavanteri, depo, tualet dhe palester.

Kati 0 disponon siperfaqe 166 m2.

Organizohet ne hyrje+korridor+shkalle, ambient ndenje, ambient gatimi, ambient ngrenie, dhome gjumi, garderobe, dy tualete dhe verande te mbuluar.

Kati 1 disponon siperfaqe 140 m2.

Organizohet ne korridor+shkalle, tre dhoma gjumi, tre gardorobe, tre tualete dhe dy veranda.

Vila disponon dhe pishine e cila rrethohet nga nje oborr i gjelberuar perreth.

Cmimi i shtjes se viles eshte 1.500.000 €.

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest