Shitet super vile me cmim kleringu, Rolling Hills 2!

  • €1,700,000
Rolling Hills Residenc, Tiranë
Për Shitje

Shitet super vile me cmim kleringu, Rolling Hills 2!

Rolling Hills Residenc, Tiranë
  • €1,700,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 517
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40577
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet super vile ne nje nga rezidencat me luksoze Rolling Hills 2.

Rezidenca ofron shumellojshmeri vilash me arkitekture unike dhe cilesore, me vendodhje fantastike mes gjelberimit dhe ajrit te paster.

Vila  disponon siperfaqe totale 490m2 + siperfaqe parcele 517.3 m2.

Organizohet ne tre kate.

Kati i nentoke  diponon siperfaqe 168.3 m2.

Kati perdhe disponon siperfaqe 172.3 m2.

Kati i pare disponon siperfaqe  149.4 m2 dhe siperfaqe verande 22.8 m2.

Shitet me cmim kleringu 1.700.000 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest