Shitet Dyqan tek Lulishtja Cajupi

  • €117,000
Ish Ekspozita, Stadiumi Dinamo, Tiranë
Për Shitje

Shitet Dyqan tek Lulishtja Cajupi

Ish Ekspozita, Stadiumi Dinamo, Tiranë
  • €117,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 39
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39364
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet ambient biznesi tek Lulilishtja Cajupi , prane Unazes

Ambienti ndodhet ne katin 0 me pak shkalle per poshte .

Ambienti ka siperfaqe prej 39m2 dhe organizohet ne nje ambient te vetem.

Prona eshte dhene me qera momentalisht ne shumen 500 Euro

Prona disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva