Shitet super vile luksoze ne Rezidencen Rolling Hills!

 • €2,600,000
Rolling Hills Residenc, Tiranë
Për Shitje

Shitet super vile luksoze ne Rezidencen Rolling Hills!

Rolling Hills Residenc, Tiranë
 • €2,600,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 5
 • Dhoma
 • 6
 • Tualete
 • 666
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • 813
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42458
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super 3 kateshe vile luksoze ne Rezidencen Rolling Hills!

Rezidenca eshte nje nga projetet me prestigjioze me arkitekture te vecante dhe unike vilash.

Vilat jane te dizenjura per te respektuar relievin natyror dhe orientimin e rrezeve te diellit.

Vendodhja fantastike larg zhurmave te qytetit rezidenca ofron pamje te mrekullueshme, me te gjitha cilesite per nje jetese te sigurte dhe te qete.

Vila qe disponojme eshte e organizuar ne tre kate, me siperfaqe totale 666 m2, siperfaqe te brendshme 597 m2, siperfaqe oborri 813 m2.

Organizohet ne 2 ambiente te bollshme ndenje me ambient gatimi dhe ngrenje te vecuar , 5 dhoma gjumi dhe 6 tualete.

Vila eshte e arreduar dhe e investuar ne detaje me markat me prestigjioze dhe moderne.

Ne pjesen e jashtme vila ka nje oborr me siperfaqe te konsiderueshme dhe pishine per nje jetese luksoze.

Cmimi i shitjes 2.600.000 €

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest