Shiten 2 Vila te investuara, Peze Helmes!

  • €850,000
Pezë Helmës, Tiranë
Për Shitje

Shiten 2 Vila te investuara, Peze Helmes!

Pezë Helmës, Tiranë
  • €850,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1000
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38836
  • ID Prones

Përshkrim

Shiten 2 Vila te Bashkangjitura ne Peze Helmes!

Vilat kane nje siperfaqe totale ndertimi 1000 m2 dhe siperfaqe kopeshtit 5600 m2.

Vila e pare eshte e organizuar ne dy ambjente , ambienti kryesor ka 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete , sallon, kuzhine, me dy ambiente te medha, depo, bodrum dhe hyrje dalje nga 3 anet e shtepise.

Ambienti i dyte ka 2 dhoma ndenje, sallon, tualet , dhe verande anembane viles.

Vila e dyte eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , 3 tualete, bodrum dhe verande anembane viles.

Pozicioni dhe vendodhja ofrojne mundesi shume te mire investimi.

 

Compare listings

Compare