Jepet me qera kapanon, Tufine.

  • €2,000/Muaj
Tufinë, Tiranë
Për Qira

Jepet me qera kapanon, Tufine.

Tufinë, Tiranë
  • €2,000/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 300
  • Sipërfaqe ㎡
  • P46847
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera kapanon, Tufine.

Disponon siperfaqe trualli 1000 m2.

Siperfaqe kapanonit eshte 300 m2 dhe 6 m lartesi.

I pershtatshem per biznesi te ndryshme.

Lehtesisht i aksesueshem per makina dhe trailer.

Cmimi i qerase 2000 €/muaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo