Shitet Vile 2-kateshe tek Daku Oil , Ura e Institutit

 • €250,000
Kthesa e Kamzes, Tiranë
Për Shitje

Shitet Vile 2-kateshe tek Daku Oil , Ura e Institutit

Kthesa e Kamzes, Tiranë
 • €250,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 194.8
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • 237
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44973
 • ID Prones

Përshkrim

SHITET VILE 2 KATESHE

📍 Rruga Ali Asllani, Institut , Tiranë

📐 Sipërfaqe trualli 237 m2
📐 Sipërfaqe Kati i pare 97.4 m2 (pjeserisht mobiluar)
📐 Sipërfaqe Kati i dyte 97.4 m2 (i mobiluar)
🏢 2 kate ndërtim+çati
(Mund të ndërtohet deri 3 kate, 11m lartësi)

– Dokumentacion i rregullt
– Mundësi parkimi për 2 makina
– Zonë e qetë dhe në zhvillim. Lagjia ka akses vetëm nga banorët e lagjes.
-Afër me rrugën kryesore
– Ne rast rindertimi apo arredimi te viles ofrohet projekti arkitektonik FALAS

Çmimi 250 000€

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva