Shitet Ambient Biznesi, Kthesa e Kamzes!

  • €1,800,000
Kthesa e Kamzes, Laprakë, Tiranë
Për Shitje

Shitet Ambient Biznesi, Kthesa e Kamzes!

Kthesa e Kamzes, Laprakë, Tiranë
  • €1,800,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1645
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40016
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet ambient biznesi, Kthesa e Kamzes.

Ambienti eshte i organizuar ne nje siperfaqe totale 1450 m2.

Kati perdhe disponon siperfaqe totale 770 m2.

Kati -1 diponon siperfaqe totale 690 m2.

Ambienti ofron akse shume te mira per shumellojshmeri biznesesh, showroome etj.

Pjese e ambientit jane dhe 10 poste parkimi.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes 1,800,000€.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare