DYQAN NE SHITJE, TIRANA GARDEN BUILDING.

  • €670,000
Qendër, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Shitje

DYQAN NE SHITJE, TIRANA GARDEN BUILDING.

Qendër, Rruga e Kavajës, Tiranë
  • €670,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 160
  • Sipërfaqe ㎡
  • P46031
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim dyqan tek Tirana Garden Building, rruga e Kavajes.

Dyqani ka siperfaqe totale 160.1 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te objektit.

Hapesire openspace.

Ideale per tipologji te ndryshme biznesi.

Cmimi eshte 670000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo