Shitet Kapanon + Zyra autostrada Tirane Durres km 11

  • €1,300,000
Tiranë
Për Shitje

Shitet Kapanon + Zyra autostrada Tirane Durres km 11

Tiranë
  • €1,300,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 3000
  • Sipërfaqe ㎡
  • 2021
  • Viti Ndërtimit
  • P41339
  • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje kapanon prane City Park.

Kapanoni ka siperfaqe trualli 3000m2 dhe siperfaqe ndertimi 1800m2, ku 300m2 jane zyra te mobiluara.

Ndertim i vitit 2021, me cilesi te larte ndertimi.

Ambienti aktualisht eshte i dhene me qira 5500Euro/muaj Neto.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest