Shitet super apartament 2+1+garazhd, Vlore.

 • €230,000
Vlorë
Për Shitje

Shitet super apartament 2+1+garazhd, Vlore.

Vlorë
 • €230,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 112
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P47412
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super apartament 2+1+garazhd, Vlore.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 112 m2, siperfaqe neto 98.88 m2 dhe siperfaqe te perbashket 13.21 m2.

Organizohet ne dhome ndenje,dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone.

Apartamenti eshte i investuar ne detaj dhe i mobiluar me stil modern dhe shume komod.

Aktualisht eshte i dhene me qera me cmim 500 €.

Cmimi i shitjes eshte 230.000 €.

Disponon dhe garazhd ne vleren 20.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest