AMBIENT BIZNESI ME QERA, LAKE VIEW.

 • €5,500/Neto
Liqeni Artificial, Tiranë
Për Qira

AMBIENT BIZNESI ME QERA, LAKE VIEW.

Liqeni Artificial, Tiranë
 • €5,500/Neto

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Tualet
 • 210
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2024
 • Viti Ndërtimit
 • P44450
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera ambient biznesi tek rezidenca me e re ne vend, Lake View.

Ambienti ka siperfaqe 132.30 m2 neto, 36.30 m2 verande dhe 40m2 depo ne katin -1.

Ndodhet ne katin 0 te nje prej objekteve, me pamje nga rruga dhe brenda kompleksit.

Cmimi eshte 5500 euro neto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo