Shitet Apartament 2+1, Kompleksi Golden Park.

 • €112,000
Spitali Amerikan 3, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1, Kompleksi Golden Park.

Spitali Amerikan 3, Tiranë
 • €112,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 93
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41350
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1, Kompleksi Golden Park ne Rrugen e Kavajes.

Komplkesi eshte nje nga projektet me te reja qe po ndertohet ne Tirane, ofron shumellojshmeri apertamentesh me tipologji te ndryshme dhe invertime cilesore.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 93.09 m2, siperfaqe neto 80.39 m2 dhe siperfaqe te perbashket 12.7 m2.

Organizohet ne dhome ndenje+kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Cmimi i shitjes 1200 e/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest