AMBIENT PER ZYRA ME QERA, GARDA.

  • €3,750/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT PER ZYRA ME QERA, GARDA.

Ish Blloku, Tiranë
  • €3,750/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Tualete
  • 250
  • Sipërfaqe ㎡
  • P37200
  • ID Prones

Përshkrim

Japim ambient me qera per zyra, Garda.

Ambienti ka siperfaqe 250 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje prej pallateve me te mire te zones.

Hyrje me vete nga rruga kryesore.

Eshte e organizuar ne korridor, 7 ambiente, 3 tualete, depo dhe kuzhine.

Cmimi eshte 15 euro/m2 neto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo