Shiten apartamente 2+1 Kompleksi Golden Park 3, Rruga Kavajes.

 • €133,300
Kompleksi Golden Park, Rruga e Kavajës, Spitali Amerikan 3, Tiranë
Për Shitje

Shiten apartamente 2+1 Kompleksi Golden Park 3, Rruga Kavajes.

Kompleksi Golden Park, Rruga e Kavajës, Spitali Amerikan 3, Tiranë
 • €133,300

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 111
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42089
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente 2+1 Kompleksi Golden Park 3, Rruga Kavajes.

2 Apartamente 2+1 disponojne siperfaqe totale 111.08 m2, siperfaqe neto 95.92 m2 dhe siperfaqe te perbashket 15.16 m2.

Organizohen ne dhome ndenje+ambient gatimi+ambient ngrenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Nodhen ne katin e 2 dhe te 4 banim.

Apartament 2+1 me siperfaqe totale 104.27 m2 siperfaqe neto 90.04 m2 dhe siperfaqe te perbashket 14.23 m2

Organizohet ne dhome ndjenje+ambient gatimi+ambient ngrenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Ndodhet ne katin e 2.

Cmimi i shitjes 1200€/m2

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest