Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 Kompleksi Golden Park 3, Rruga Kavajes.

 • €122,000
Kompleksi Golden Park, Tiranë
Për Shitje

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 Kompleksi Golden Park 3, Rruga Kavajes.

Kompleksi Golden Park, Tiranë
 • €122,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 111
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42089
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 Kompleksi Golden Park 3, Rruga Kavajes.

Apartamenti 1+1 diponon siperfaqe totale 81.79 m2, siperfaqe neto 70.63 m2 dhe siperfaqe te perbashket 11.16 m2.

Organizohet ne sallon te madh ndenje, ambient gatimi, ambient ngrenie, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 10 banim.

3 Apartamente 2+1 disponojne siperfaqe totale 111.08 m2, siperfaqe neto 95.92 m2 dhe siperfaqe te perbashket 15.16 m2.

Organizohen ne dhome ndenje+ambient gatimi+ambient ngrenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Nodhen ne katin e 2, 4 dhe te 7 banim.

Apartament 2+1 mesiperfaqe totale 104.27 m2 siperfaqe neto 90.04 m2 dhe siperfaqe te perbashket 14.23 m2

Organizohet ne dhome ndjenje+ambient gatimi+ambient ngrenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Ndodhet ne katin e 2.

Cmimi i shitjes 1100€/m2

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest