Jepet me qera apartament 1+1, Selite.

 • €300/Muaj
Selitë, Tiranë
Për Qira

Jepet me qera apartament 1+1, Selite.

Selitë, Tiranë
 • €300/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 85
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45921
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 1+1, Selite.

Apartamenti disponon siperfaqe 85 m2, ndodhet ne katin e 3 te nje vile.

Organizohet ne dhome ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe verande.

Apartamenti jepet me qera i mobiluar.

Cmimi i qerase 300 €/muaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest