Jepet apartament 2+1+2 me qira ne Selite

 • €540/muaj
Selitë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 2+1+2 me qira ne Selite

Selitë, Tiranë
 • €540/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 118
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2006
 • Viti Ndërtimit
 • P45139
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 2+1+2 me qira ne Selite .

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient i vecuar gatimi , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartamenti jepet totalisht i mobiluar.

Apartamenti ka kondicioner dhe ndodhet ne nje pallat te ri po pa ashensor.

Ndodhet shume prane Universitetit ”Marin Barleti” dhe unazes se madhe te Tiranes.

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva