APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, RRUGA BARDHYL.

 • €105,000
Rruga Bardhyl, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, RRUGA BARDHYL.

Rruga Bardhyl, Tiranë
 • €105,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43025
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 tek rruga Bardhyl, prane Oslo.

Apartamenti ka siperfaqe 70m2 dhe ndodeht ne katin e 4 jo te fundit te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 105000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo