Shitet apartament 2+1 me cmim klering, Siri Kodra!

 • €131,000
Rruga Siri Kodra, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 me cmim klering, Siri Kodra!

Rruga Siri Kodra, Tiranë
 • €131,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 109
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45125
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me cmim klering, Siri Kodra!

Apartamenti disponon siperfaqe totale 108.92 m2, siperfaqe neto 92.19 dhe siperfaqe te perbashket 16.73 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe lozhe.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te objektit.

Objekti eshte ne faze karabinaje.

Cmimi i shitjes 1200 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest