Jepet zyre me qira prane RTSH

  • €1,000/muaj
Radio Televizioni Shqiptar, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet zyre me qira prane RTSH

Radio Televizioni Shqiptar, Tiranë
  • €1,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 125
  • Sipërfaqe ㎡
  • P44213
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet zyre me qira me siperfaqe 125m2 prane RTSH.

Zyra ka 4 ambiente dhe 2 tualete.

Zyra ndodhet ne nje nder zonat me elitare dhe me te lakmuara te Tiranes

Preferohen kliente afatgjate

Cmimi eshte ne vleren neto

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva