APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, GOLDEN PARK.

 • €119,000
Kompleksi Golden Park, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, GOLDEN PARK.

Kompleksi Golden Park, Tiranë
 • €119,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 95
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41110
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1, kompleksi Golden Park perballe spitalit Amerikan 3.

Apartamenti ka siperfaqe 95m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 119000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo