Shiten 2 apartamente 1+1 tek Kompleksi Golden Park 3.

 • €82,000
Kompleksi Golden Park, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shiten 2 apartamente 1+1 tek Kompleksi Golden Park 3.

Kompleksi Golden Park, Tiranë
 • €82,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 68
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2023
 • Viti Ndërtimit
 • P41389
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten 2 apartamente 1+1 me siperfaqe 68 dhe 75m2 tek Kompleksi Golden Park 3.

Apartamentet organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi, dhome gjumi , tualet dhe ballkoni.

Kompleksi eshte nje nder me te miret ne ndertim e siper ne Tirane , i pozicionuar buze Unazes se madhe dhe Rruges se Kavajes , prane te gjitha faciliteteve te nevojshme per nje jetese komode si spitale (Spitali Amerikan) , Markete, Dyqane e po ashtu hyrje e daljeve strategjike te Tiranes.

Kompleksi ka cilesi te larte ndertimi , me izolim termik dhe akustik, izolimi i jashtem eshte me tulle termike dhe te gjitha dyert dhe dritaret jane dopio xham per te larguar zhurmat dhe per te mbajtur temperaturen e kerkuar ne ambientet e brenshme. Cdo shkalle ka 2 ashensore dhe hyrjet jane ne faze perfundimtare te punimeve.

Apartamentet kane pamje te lire te gjithe Tiranes dhe kane orientim Lindje.

Cmimi i shitjes 1200 euro per m2.

Per me shume info ju lutem na kontaktoni.

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva