SHOWROOM ME QERA, AUTOSTRADA TIRANE-DURRES.

  • €9,100/muaj
Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë
Për Qira

SHOWROOM ME QERA, AUTOSTRADA TIRANE-DURRES.

Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë
  • €9,100/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2500
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36329
  • ID Prones

Përshkrim

Showroom me qera ne autostraden Tirane-Durres, km 18.

Showroom-i  eshte i organizuar ne dy kate, kati 0   1600 m2 dhe kati i pare   900 m2.

Ideal per showroom makinash, mobileri, klinike, etj.

Jepen me qera vec e vec ose te dy katet bashke.

Kati 0 ka cmimin 6400 euro, ndersa kati 1     2700 euro, te diskutueshme.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo