NDERTESE ME QERA, PRANE TEG.

  • €5,000/muaj
TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
Për Qira

NDERTESE ME QERA, PRANE TEG.

TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
  • €5,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1400
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39874
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera nje ndertese 3 kateshe, prane Teg.

Ndertesa ka siperfaqe 1200 m2 ndertim dhe 1400 m2 truall perreth.

Organizohet ne katin -1 dhe 2 kate ndertim.

Ideal per mundesi te ndryshme biznesi.

Cmimi eshte 5000 euro neto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo