SUPER VILE ME QERA, MJULL-BATHORE.

 • €4,000/muaj
Mjull Bathore, Tiranë
Për Qira

SUPER VILE ME QERA, MJULL-BATHORE.

Mjull Bathore, Tiranë
 • €4,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 10
 • Dhoma
 • 7
 • Tualete
 • 1800
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35964
 • ID Prones

Përshkrim

Japim super vile me qera tek rruga Riza Kasami, ne Mjull-Bathore

Vila ka siperfaqe trualli 1800 m2 e mbushur me peme frutore dhe siperfaqe ndertimi 500m2.

Eshte e organizuar ne dy kate dhe ka ne total 10 dhoma gjumi, 2 dhome ndenje, 2 kuzhina , 7 tualete dhe 2 veranda te medha.

Cmimi i qerase eshte 4000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo