APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, GOLDEN PARK.

 • €115,000
Kompleksi Golden Park, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, GOLDEN PARK.

Kompleksi Golden Park, Tiranë
 • €115,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P48107
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 tek Golden Park 3.

Apartamenti ka siperfaqe 70m2.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe 2 ballkone.

Cmimi eshte 115000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo