Shitet apartament 2+1+2, Rezidenca Mine Peza.

 • €191,400
Qendër, Rruga Mine Peza, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1+2, Rezidenca Mine Peza.

Qendër, Rruga Mine Peza, Tiranë
 • €191,400

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 116
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45603
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2, Rezidenca Mine Peza.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 116 m2, siperfaqe neto 96 m2 dhe siperfaqe te perbashket 20 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Cmimi i shitjes 1650 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest