Shitet Apartament 2+1, prane ISHP

 • €110,000
Allias, Kinostudio, Oxhaku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1, prane ISHP

Allias, Kinostudio, Oxhaku, Tiranë
 • €110,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 96
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P38391
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 + 2 Garazhe, prane Fizikes Berthamore, ne fillim te Freskut, tek  Njesia 12, Rruga Abaz Dojaka, nje zone e cila te krijon te gjitha facilitetet e duhura per nje jetese te qet dhe komode.

Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.  Garazhet jane te shtruara, te mbylluara me qepen, me instalime uji dhe ndricimi dhe rafte cilesore metalike, me lartesi 3,6 m.

Apartamenti ka nje siperfaqje totale 96 m2 dhe nje siperfaqje  neto 80.4 m2.  Garazhet kane nje siperfaqje prej 50m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim. Ky apartament te krijon te gjitha facilitetet e duhura, me punime ekstra, instalimet e sistemit te ngrohjes me kaldaje gjithashtu dhe pallati ka fasade me grafiato, eshte sistemuar dhe me rruge te asfaltuar deri tek garazhdet.

Cmimi qe disponon eshte: 110.000 €.

Per me shume na kontaktoni ne numrin e meposhtem.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle