APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, SHKOLLA E BASHKUAR.

 • €66,000
Shkolla e Bashkuar, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, SHKOLLA E BASHKUAR.

Shkolla e Bashkuar, Tiranë
 • €66,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 54
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42940
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1, prane shkolles se bashkuar, ne rrugen Niko Avrami.

Aprtamenti ka siperfaqe 52 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati parafabrikat.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi dhe tualet.

Cmimi eshte 66000€.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo