Apartament 2+1+2 me qera tek QSUT

 • €400/muaj
Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 2+1+2 me qera tek QSUT

Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
 • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 115
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38643
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2 me qera tek QSUT

Apartamenti organizohet ne nje dhome te madhe ndenje , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , 2 tualete korridor shperndares dhe ballkoni.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.

Hyrja eshte shume e rregullt dhe shume e paster, totalisht e mobiluar dhe ka sistem ngrohje dhe ftohje .

Ndodhet shume prane Rruges Kryesore (Rruga e Dibres).

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani