SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1, RRUGA FORTUZI.

 • €135,000
Rruga Fortuzi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1, RRUGA FORTUZI.

Rruga Fortuzi, Tiranë
 • €135,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39956
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten 2 apartamente 1+1 , prane rruges Fortuzi.

Apartamentet kane siperfaqe 70m2 dhe ndodhen ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.

Mundesi shume e mire investimi, pasi jepen me qera te konsiderueshme.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo