Jepet ambient biznesi me qira tek Vasil Shanto

  • €2,300/muaj
Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet ambient biznesi me qira tek Vasil Shanto

Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto, Tiranë
  • €2,300/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 213 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P35213
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient biznesi me qira tek Vasil Shanto.
Ambienti ka siperfaqe 213 m2 dhe ndodhet ne katin 0.
Mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi.
Eshte i ndare ne 4 ambiente dhe 1 tualete.
Cmimi eshte 2300 euro.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo